Selçuk 1 Selçuk 2 Selçuk 4 Selçuk 3 Selçuk 5 Selçuk 6 Selçuk 7 Selçuk 10 Selçuk 11 Arma

SELÇUK NURAY (Webmaster & Logo Sistem Uzmanı & Delphi Programer)

1976 yılında İstanbul'da doğdu. Muhasebe ve bilgisayarlarla Ticaret Lisesinde tanıştı. Muhasebe Bürolarında önce staj sonra muhasebe elemanı olarak çalıştı. Muhasebe bürolarını bıraktı ve özel sektör şirketlerde muhasebeci, muhasebe sorumlusu, muhasebe müdürü ünvanlarında çalışmaya başladı. Bilgisayarlarla ilk tanıştığı günden itibaren masanın diğer tarafında oturmak olarak tanımladığı programcılığa merak sardı. Farklı platformlarda programcılık çalışmaları oldu. Bir müddet Logo Ticari Programları ve MS. Office programları üzerine Logo Karaköy ve Bakırköy bölge bayilerinde eğitim ve destek sorumlusu görevini üstlendi. Müşteri firmaların isteği doğrultusunda küçük programlar ve ara yazılımlar geliştirdi. 2002 yılında kısa dönem olarak askerlik hizmetini tamamladı. 2006 yılından itibaren kendi firması olan Arma Web Bilişim Teknolojilerinde Web ve Masa üstü kurumsal yazılımlar, Web Sitesi Tasarımı, elektronik ticaret siteleri tasarımı, Logo yazılım danışmanlığı ve Logo için ek yazılımlar geliştirmektedir. Zaman zaman özel şirketlerde, dershanelerde ve üniversitelerde Bilgisayarlı Muhasebe Dersleri vermektedir. Eski Şehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Finansman bölümü mezunu, Logo Sistem Uzmanı Sertifikası sahibi ve Delphi yazılım dilinde komple ticari yazılım geliştirecek bilgi birikimine sahiptir.

Trakya Üniversitesi (Edirne) - Logo Go3 Eğitimi
Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi

Dersanelerde - Logo Go3 Eğitimi
Logo Go3 Eğitimi Logo Go3 Eğitimi Logo Go3 Eğitimi Logo Go3 Eğitimi

İletişim Bilgileri

Logo ve ATS Satış Ofisimiz :

Arma Web Bilişim Tekonolojileri

Tel : 0212 567 00 18

Email : info@selcuknuray.com

Yerinde ve Uzak Bağlantıyla Servis Hizmetimiz Vardır : Kurulum, dizayn, devir, versiyon güncelleme, muhasebeleştirme bağlantıları, çok kullanıcı ayarları ve yetki tanımlama v.b. nedenlerden dolayı duyacağınız servis ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız.