Logo Mobil Raporlama Yazılımı
Go3, Tiger3 programlarınıza mobil cihazlardan
İnternet olan heryerden erişip rapor alabilirsiniz

shadow
Geri

Ekran Görüntüleri
  Logo Yazılım Yetkili Servisi, Satış, Destek ve Eğitim Hizmetleri

  Özel Yazılım, Ek Yazılım ve Raporlama İhtiyaçlarınızda Uygun Fiyatlı Çözümler...

  info@selcuknuray.com

Geri

Selçuk Nuray (Logo Sistem Uzmanı) SQL Veritabanı ve Delphi Yazılım Dili Uzmanı

 

SELÇUK NURAY (Webmaster & Logo Sistem Uzmanı & Delphi Programer)

1976 yılında İstanbul'da doğdu. Muhasebe ve bilgisayarlarla Ticaret Lisesinde tanıştı. Muhasebe Bürolarında önce staj sonra muhasebe elemanı olarak çalıştı. Muhasebe bürolarını bıraktı ve özel sektör şirketlerde muhasebeci, muhasebe sorumlusu, muhasebe müdürü ünvanlarında çalışmaya başladı. Bilgisayarlarla ilk tanıştığı günden itibaren masanın diğer tarafında oturmak olarak tanımladığı programcılığa merak sardı. Farklı platformlarda programcılık çalışmaları oldu. Bir müddet Logo Ticari Programları ve MS. Office programları üzerine Logo Karaköy ve Bakırköy bölge bayilerinde eğitim ve destek sorumlusu görevini üstlendi. Müşteri firmaların isteği doğrultusunda küçük programlar ve ara yazılımlar geliştirdi. 2002 yılında kısa dönem olarak askerlik hizmetini tamamladı.

2006 yılından itibaren kendi firması olan Arma Web Bilişim Teknolojilerinde Web ve Masa üstü kurumsal yazılımlar, Web Sitesi Tasarımı, elektronik ticaret siteleri tasarımı, Logo yazılım danışmanlığı ve Logo için ek yazılımlar geliştirmektedir. Zaman zaman özel şirketlerde, dershanelerde ve üniversitelerde Bilgisayarlı Muhasebe Dersleri vermektedir. Günümüzde artık muhasebe bir nevi mühendislik haline gelmiş ve yeni yeni kullanılmaya başlanan muhasebe mühendisliği terimi ortaya çıkmıştır. Bu yüzden bilgisayarlı muhasebe ve bilgisayar programcılığını bir arada yürütmeye çalışmaktadır. Eski Şehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Finansman bölümü mezunu, Logo Yazılım Sistem Uzmanı Sertifikası, Delphi, Web programcılığı, Android, ios programcılığı ve SQL veri tabanı için çeşitli sertifikalar sahibi ve Delphi yazılım dilinde komple ticari yazılım geliştirecek bilgi birikimine sahiptir. Hayat boyu eğitim felsefesini benimsemiş, bilirkişi eğitimleri almaya başlamış ve adli bilirkişi olmak için çaba sarf etmektedir. 2020 yılında Yüksek Lisans Eğitimine başlamış ve doktora yapmayı hedeflemektedir.

Geri

Mobil Raporlama Videosu
  Video Hazırlanmaktadır

  Logo Yazılım Yetkili Servisi, Satış, Destek ve Eğitim Hizmetleri

  Özel Yazılım, Ek Yazılım ve Raporlama İhtiyaçlarınızda Uygun Fiyatlı Çözümler...

  info@selcuknuray.com

Geri

İletişim Bilgileri  Logo Satış, Servis Destek ve İhtiyaca göre ek yazılım

  Arma Web Bilişim Tekonolojileri

  Tel : 0212 567 00 18

  info@selcuknuray.com

Geri

demo


Setup dosyası olarak indirmek için Resime tıklayıp sayfayı yenile yapın.  Winrar dosyası olarak indirmek için Resime tıklayıp sayfayı yenile yapın.