Logo Eğitim Sitesi Site Haritası


 

Logo Yazılım Logo Tiger3 Logo Go3 Logo e-fatura Logo e-defter

Selçuk 1 Selçuk 2 Selçuk 4 Selçuk 3 Selçuk 5 Selçuk 6 Selçuk 7 Selçuk 10 Selçuk 11 Arma

SELÇUK NURAY (Webmaster & Logo Sistem Uzmanı & Delphi Programer)

1976 yılında İstanbul'da doğdu. Muhasebe ve bilgisayarlarla Ticaret Lisesinde tanıştı. Muhasebe Bürolarında önce staj sonra muhasebe elemanı olarak çalıştı. Muhasebe bürolarını bıraktı ve özel sektör şirketlerde muhasebeci, muhasebe sorumlusu, muhasebe müdürü ünvanlarında çalışmaya başladı. Bir müddet Logo Ticari Programları ve MS. Office programları üzerine Logo Karaköy ve Bakırköy bölge bayilerinde eğitim ve destek sorumlusu görevini üstlendi. Daha sonra tekrar muhasebe işine döndü. 2002 yılında kısa dönem olarak askerlik hizmetini tamamladı. Şu an kendi firması olan Arma Web Bilişim Teknolojilerinde Masa üstü kurumsal yazılımlar, Web Sitesi Tasarımı, elektronik ticaret siteleri tasarımı, Logo danışmanlığı ve Logo için ek yazılımlar geliştirmektedir. Eski Şehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Finansman bölümü mezunu,  Logo Sistem Uzmanı Sertifikası sahibi ve Delphi yazılım dilinde komple ticari yazılım geliştirecek bilgi birikimine sahiptir.

Trakya Üniversitesi (Edirne) - Logo Go3 Eğitimi
Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi

Dersanelerde - Logo Go3 Eğitimi
Logo Go3 Eğitimi Logo Go3 Eğitimi Logo Go3 Eğitimi Logo Go3 Eğitimi

İletişim Bilgileri

Logo ve ATS Satış Ofisimiz :

Arma Web Bilişim Tekonolojileri

Tel : 0212 567 00 18

Email : info@selcuknuray.com

Yerinde ve Uzak Bağlantıyla Servis Hizmetimiz Vardır : Kurulum, dizayn, devir, versiyon güncelleme, muhasebeleştirme bağlantıları, çok kullanıcı ayarları ve yetki tanımlama v.b. nedenlerden dolayı duyacağınız servis ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız.