Yedek Plus - Otomatik SQL Yedekleme (Ücretsiz)

Yedek Plus programı başta satış ve danışmanlık hizmetlerini yürüttüğümüz Logo programları ve diğer SQL Server veritabanı mimarisi kullanan yerli ve yabancı ticari programların (Netsis, Eta, Mikro, Link v.b.) veritabanlarını yedekleme amacıyla geliştirilmiştir.

Yazılım, sisteminizde yüklü Sql server isimlerini arar bulur, size hangi veritabanını yedeklemek istediğinizi seçmeniz kalır. Bir den çok veri tabanını otomatik yedekleme için ayarlayabilirsiniz. Her veritabanı için ayrı ayrı görev oluşturabilir ve bu görevleri otomatik yedekleme olarak kaydedebilirsiniz. İsteğe göre günlük yada haftalık otomatik yedek görevi oluşturulabilir. Kaydedilen görevler daha sonra istenilen bir zamanda tekrar çağrılarak manuel olarak anlık yedekleme de yapılabilir.

Yedekleme yapıldıktan sonra veriler zip formatında sıkıştırılarak yerden tasarruf edilir. 1 Gb data yedek alınıp sıktırıldıktan sonra 100 mb. gibi rakamlara inmekte ve %90 gibi yüksek bir oranda harddisk alanından tasarruf edilmektedir.

Her yedekleme dosyası veritabanı adının sonuna tarih ve saat eklenerek birbirinden farklı isimlerde kaydedilir. Böyle elinizde değişik zaman dilimlerine ait farklı yedek dosyaları olmuş olur.

Email ayarlarını yaparsanız, yazılım yedek alındıktan sonra ilgili kişiye bilgi maili gönderir. Böylece uzaktayken bile yedeklerinizin düzenli olarak alınıp alınmadığını takip edebilirsiniz.

 

 

Yedek Plus Otomatik SQL Yedekleme yazılımı ticari kaygı gözetmeksizin, her kesin kullanımına açık ücretsiz bir yazılımdır. Dağıtımı serbesttir. Sistem yöneticileri ve sistem uzmanlarında mutlaka olması gereken faydalı bir yazılımdır.

Yazılım 2013 yılında Selçuk Nuray tarafından geliştirilmiştir. Farklı sistemlerde ve server 'larda test edilmiştir. Yazılımla ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi mail olarak gönderebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Logo Yazılımları için kurulum, eğitim, dizayn, özel rapor tasarımları,  versiyon güncelleme, muhasebeleştirme bağlantıları, çok kullanıcı ayarları, yetki tanımlama v.b. hizmetler.
  •  
  • Firmaya özel yazılım geliştirme, e-ticaret ve web site tasarımları, seo uyumluluk, google adwords reklam çalışmaları.

İletişim için

Arma Web Bilişim Teknolojileri

0212 567 00 18

info@selcuknuray.com

info@armaticarisistem.com